30
Bře

Power Skin – delší život pro váš iPhone

Mobilní zařízení dnes zažívají boom díky miniaturizaci. A to nejen elektroniky samotné, nýbrž také baterií. Právě ta ale může být někdy pořád ještě limitujícím faktorem bránícím praktickému používání. Power Skin je jeden z nejtenčích krytů s externí baterií pro iPhone na světě. pokračování
MiLi Power Skin

Zařízení je navrženo tak, aby váš mobilní telefon iPhone jak chránilo před poškrábáním, tak především zvýšilo dobu, po kterou ho můžete aktivně využívat. Kryt Power Skin je vybaven lithium-polymerovým akumulátorem o kapacitě 1200 mAh. Lze jej využít pro iPhone 3G i iPhone 3GS, u kterých přidá až 230 hodin v pohotovostním režimu nebo 3,9 hodin hovoru v 3G síti, případně stejnou dobu při brouzdání na internetu v 3G.

Pro koho je Power Skin určený? „Nejčastějším zákazníkem je uživatel iPhone, který jej využívá v plné míře v průběhu dne a je zcela závislý na kapacitě baterie telefonu,“ řekl nám Jakub Vaniš, obchodní ředitel společnosti phoneLEVEL.eu s.r.o., která výrobek v České republice distribuuje. „Bohužel baterie v iPhone při využívání např. wi-fi nevydrží ani den a nelze ji vyměnit. Power Skin poskytuje uživateli až dvojnásobnou výdrž telefonu a přitom neomezuje bežné používání telefonu,“ dodává Vaniš. Cena zařízení je 1849 Kč s DPH.

MiLi Power Miracle

Hmotnost Power Skin je pouze 65 gramů, celková hmotnost i s iPhonem je kolem 200 g. Na kryt je poskytována záruka dva roky a stejně tak i na další sortiment firmy. Mezi ty patří např. Power Pack, o něco výkonnější verze Power Skinu s kapacitou 2000 mAh, která je kompatibilní se všemi verzemi iPhone a navíc i iPod Touch. Stejnou kapacitu nabízí také externí baterie Power Miracle nebo Power Crystal (obojí lze připojit i k celé řadě fotoaparátů, kamer nebo jiných mobilních telefonů). Zajímavým produktem je také Power Projector pro iPhone, který zatím není v prodeji.

Produkty MiLi je možno v současné době zakoupit v několika kamenných prodejnách a v internetových obchodech. Seznam těchto míst naleznete na oficiálních stránkách produktů na www.iphonemili.cz v sekci „Kde koupit“. „Prodejní síť se neustále rozrůstá o nová místa,“ dodává Vaniš.

Nemohli jsme se nezeptat na původ samotné značky MiLi, až dosud poměrně neznámé. „Značka MiLi je poměrně mladou značkou na trhu s příslušenstvím pro Apple, nicméně velmi progresivní,“ řekl nám Vaniš. „V březnovém čísle časopisu HWM v Singapuru vyhrál Power Skin stříbrnou medaili v testu a v únoru letošního roku bylo MiLi k vidění na konferecni MacWorld. Od prosince 2009 jsou certifikovány všechny externí baterie MiLi společností Apple jako produkty WWi a MFi (Works with iPhone, Made for iPod),“ dodává obchodní ředitel lokálního distributora a věří, že se značka MiLi stane oblíbenou i na českém trhu.