06
Dub

iPhone 5 – v červnu nebo na podzim?

Na korejských webech se vynořily spekulace, že by mohl být odhalen už letos v červnu, někdy na konci. Zjistilo se totiž, že na (proběhne 6. června) Apple iPhone 5 určitě nepředstaví. Proč by to tedy dělal o pár týdnů později? pokračováníiPhone OS

WWDC se podle dostupných zdrojů zaměří pouze na software, tedy velmi pravděpodobně . A je jasné, odkud vane vítr zmatení. iOS 5 je snadné zaměnit za iPhone 5.

Korejské zdroje tvrdí, že iPhone 5 opět představí sám na samostatné akci ve čtvrtém týdnu v červnu. Jenže většina ostatních zdrojů tvrdí, že nového se dočkáme spíš někdy na podzim, aby měl Apple pěkně tučné vánoce. Nejpravděpodobněji nyní vypadá září 2011.

O páté generaci se spekuluje velmi široce. Někdo tvrdí, že bude umožňovat bezdrátové placení s pomocí NFC čipů (do které jdou tvrdě Google a Amazon), jiní čekají na záznam videa v HD kvalitě, větší displej (4″) s vyšším rozlišením a povídá se taky, že tlačítko Home půjde do kytek.

Jisté je, že bychom se konečně měli dočkat bílé verze mobilního telefonu Apple, možná i 64GB modelu. A samozřejmě také CDMA/LTE modelu určeného pro trhy jako je Čína a další obrovské příležitosti. Jistotou je také procesor Apple A5 a více RAM, podobně jako v novém .

zdroj: MacRumors