15
Čvc

Apple zítra uspořádá tiskovku na téma iPhone 4

Problém s příjmem signálu při „nesprávném“ držení iPhone 4 se rozrostl do nepříjemně obřích rozměrů. Když už i magazín Consumer Reports říká, abyste si nový iPhone nekupovali, protože vypadává příjem, je to špatné. Podle některých analytiků zbývá Apple jediné: stažení produktu z trhu. pokračování…iPhone elektronická peněženka

Prozatím není vůbec jasné, co konkrétně Apple na tiskové konference v pátek v Kalifornii oznámí. Nejspíš to ale nebude nic příjemného, hlavně pro něj. Apple jako značka je to nejcennější, co firma má. Mobilní telefon iPhone 4, který ve funkci mobilu totálně selhává „pokud jej držíte špatně“ je něco, s čím prostě Apple nemůže jít dál.

Lidé z Microsoftu dokonce situaci posměšně komentují, že iPhone 4 může být pro Apple jejich „Vista“. Neboli totální propadák. Byl to Kevin Turner, aktuální COO Microsoftu, kdo tento příměr použil na velké MS konferenci. Navíc jej využil k propagaci telefonů s operačním systémem Windows Phone 7, protože „u nich se nebudete muset starat, jak je držíte“.

Z Apple a Steva Jobse už si dělá srandu i konkurenci v podobě Verizonu a Motoroly. V New York Times jim vyšel velký inzerát na nový Droid X, ve kterém se jasně píše, že „telefon můžete držet jak chcete a vždycky budete mít dost signálu přo křišťálové čisté volání“.

Apple má pořádný problém a jsme zvědaví, jak jej zítra vyřeší!

zdroj: MacRumors