22
Čvc

Zoom! – nejrychlejší poker na světě

Hrajete rádi poker, ale texas holdem vám už leze krkem? Rádi byste si dali rychlou hru, vaši spoluhráči se k tomu však nemají? Zkoušíte rádi nové varianty ozkoušených her? Je-li odpověď na kteroukoli z výše uvedených otázek „ano“, určitě si někdy zkuste zahrát zoom – nejrychlejší variantu online pokeru na světě.e04cabd962

Online poker je stále oblíbenějším způsobem, jak poker hrát, a využívají jej jak profesionální hráči, tak nadšenci, pro které je tato karetní hra spíše koníčkem. Existuje řada virtuálních heren, ve kterých je ve většině případů možné hrát jak za opravdové peníze (tzv. cash games), tak za virtuální žetony, a přihlásit se do nich můžete odkudkoli na světě. Jedna z největších světových virtuálních heren – původně britská PokerStars – nedávno expandovala i do České republiky a už je k dispozici i v úplné české lokalizaci.

Co to tedy vlastně ten zoom poker je? Znáte-li pravidla pokeru texas holdem, máte vyhráno a nemělo by pro vás být nijak těžké pochopit princip hry – zoom poker se hraje stejně, jen se všechno děje zrychleně.

Je možné hrát ho pouze online, protože jeho kouzlo spočívá v tom, že vaši soupeři se každou hru mění, a vy tedy nehrajete proti jednomu stolu, ale proti celému poli hráčů. V okamžiku, kdy složíte karty, ihned se přesouváte do další hry, a skládat karty můžete víceméně kdykoli. Jakmile tedy usoudíte, že pro vás další hra už nemá smysl, jediným kliknutím se posunete do nového prostředí a nemusíte čekat ani na ukončení kola.

Zoom poker se dá hrát formou cash her i turnajů, a to jak přes internetové rozhraní herny PokerStars, tak přes speciální aplikaci vyvinou pro hraní (nejen) zoom pokeru na přenosných zařízeních – PokerStars Poker (kromě ní vyvinula PokerStars pak také aplikaci, přes kterou lze živě sledovat pokerové zpravodajství a přenosy z turnajů).

Aplikace PokerStars Poker je zdarma k dispozici jak pro zařízení se systémem iOS, tak pro Android, a provede vás hrou od samého začátku. Až si budete jistí, že zoom poker zcela ovládáte, je možné hrát zároveň až u čtyř stolů.

pokerstars-fast

Mobilní aplikace má intuitivní a jednoduchý design, a s technologií dnešních přenosných zařízení je zážitek z mobilní hry srovnatelný s hraním na počítači a velké obrazovce. Díky funkci „Rychlé usazení“, aktivované tlačítkem „Hrát nyní“, se jedním kliknutím ocitnete ve svých oblíbených hrách či turnajích, a jedním kliknutím můžete také samozřejmě zvolit i mód zoom pokeru.

Multi-tablování (hrání u více stolů zároveň) je samozřejmostí, stejně jako možnost hraní na všech dovednostních úrovních. Mobilní aplikace samozřejmě disponuje i různými tutoriály a návody k jednotlivým hrám, které jsou všechny optimalizované přímo pro mobilní zařízení.

Zoom poker si oblíbila i řada profesionálních hráčů pokeru. Z těch, kteří hrají za PokerStars, to je například španělský tenista Rafael Nadal, německý tenisový trenér Boris Becker, nebo bývalý brazilský fotbalista Ronaldo Da Lima – všichni jsou zároveň profesionálními hráči pokeru.

Pokud tedy chcete zkusit něco nového a zahrát si rychlou partii pokeru pokaždé, když si během dne vyšetříte chvilku, určitě dejte PokerStars zoom pokeru šanci. Mobilní aplikace vám umožní zahrát si opravdu kdykoli.