19
Led

Playboy pro iPad, iPhone 5 3D a Steve Jobs si bere volno

Hugh Hefner prostřednictvím svého Twitter účtu zaslal všem fanouškům Playboye jasný vzkaz: „nové i staré Playboye budou na od března“. si vzal v Apple volno. Apple zažil rekordní první čtvrtletí. A co ksakru ten ?! pokračování

playboy

Pojďme na tu záplavu novinek Apple odzadu. iPad 2 je ve zprávách skoro častěji než záplavy v Austrálii. Bude mít ten , tzn. rozlišení 2048×1536, nebo ne?

Teď se zas objevují zkazky, že nikoliv. A i přes spekulace o tom, že Apple výrazně zvýší výkon jak grafického čipu, tak samotného procesoru v iPad 2.

Nicméně lze očekávat zvýšení rozlišení „v mezích zákona“. A teď jak s tím souvisí Hugh Hefner? Vůbec nijak. Jen se dušuje, že od března bude jeho Playboy také pro .

Prsaté krásky v HD rozlišení by na iPadu 2 určitě nevypadaly špatně, no ne? Vypadá to tedy, že Apple ve vztahu k iPadu uvolní některé otěže týkající se obsahu pro dospělé.

Povolil to snad samotný Steve Jobs? Možná to musel udělat a bylo mu z toho tak špatně, že si musel vzít volno. Každopádně, žádá všechny zaměstnance Apple o respektování jeho soukromí.

Výzva se bohužel nesetkala s pochopením, protože vzápětí poté co ohlásil, že si bere volno se objevily informace údajně vycházející přímo od osob blízkých Jobsovi, že jeho imunitní systém zažívá jedno z cyklických zhoršení (po prodělané rakovině slinivky).

Tak či onak, akcie, toho času blížící se rekordním 350 dolarům za kus, reagovaly na zprávu jak jinak než propadem, a to velmi strmým. Vzápětí se ale zase zpravily, protože Apple ohlásil čtvrtletní výsledky.

A ty panečku jsou, kdo by to byl čekal, opět rekordní! Firma vykázala za 1. čtvrtletí 2011 zisk 6 mld. dolarů při příjmech 26,74 mld. dolarů. To znamená zisk 6,43 dolaru na akcii. Pro srovnání, před rokem byl zisk 3,38 mld., tedy téměř o polovinu nižší.

Akcie se, pochopitelně, vrátily kam měly. Apple je prostě strojek na peníze. Prodal rekordních 4,13 počítačů (což potvrzuje tezi, že čím více uživatelé přicházejí do styku se zařízeními Apple, tím raději kupují její počítače).

Dále, prodeje jsou na 16,24 milionech, opět rekord. A to teprve začne prodávat CDMA Verizon verzi! Dále Apple prodal 19,45 mil. kusů iPodů a 7,33 mil. iPadů.

Celkem je prodáno 160 mil. zařízení s . Slušná uživatelská základna pro .

A mimochodem, iPad 2 bude mít nejspíš slot pro SD karty. Plus ještě jeden, dosud tajemný slot. Mohlo by jít o mini DisplayPort?

iPhone 5 prý bude mít, stejně jako iPad 2, dvoujádrový grafický čip. A možná i procesor.

A možná bude umět 3D zobrazování (nekecám) – jak by se vám líbil iPhone 3D? – a navíc bude mít i holografický vodotrysk! (kecám)

zdroj: MacRumors