06
Srp

Nový iPad, iPhone a přehrávače iPod už příští rok!

Nová generace iOS zařízení, jak se teď souhrnně označují mobilní hračky Apple, by měla na trh dorazit už příští rok, některé z nich dokonce ještě letos. Jde o nový, menší iPad, nové iPody a iPhone páté generace, nazvěme ho prostě iPhone 5. pokračování
iPad malý nový

iPody už by to mohly být letos, pravděpodobně koncem léta, začátkem podzimu. Především půjde o nový iPod Touch s kamerou a podporou FaceTime komunikace, což z něj udělá téměř plnohodnotnou náhradu . Bez problémů s anténou, všechno pěkně datově! Čeká se i na nový iPod nano a shuffle.

Nový, menší iPad se údajně připravuje k vypuštění už koncem letošního nebo brzy začátkem příštího roku. Bude mít namísto LCD displeje s úhlopříčkou 9,6 “ (25 cm) displej menší sedmipalcový. Zkazky o menším iPadu jsou tu už delší dobu a tak na tom asi doopravdy něco bude.

Největší záhadou prozatím zůstává další . Ostatně, je tomu teprve pár měsíců co se na trh vrhnul iPhone 4. A ani ten zatím není k dispozici na všech trzích. Stihly jej však nepříjemné (a především mediálně vytvořené) problémy s anténou/příjmem signálu.

zdroj: iLounge