11
Srp

Nový iPad, CDMA iPhone, Apple TV – podrobnosti

S novými informacemi o dalších verzích produktů Apple jsou tu pro změnu DigiTimes. Také oni si vzali do hledáčku iOS zařízení a nabízejí své předpovědi. Mimo jiné věští výkonnější iPad, CDMA iPhone a Apple TV s iOS. pokračování
Apple TV iPhone iPad

Nový iPad, který by snad mohl přijít na trh už začátkem roku 2011 by měl být po hardwarové stránce značně nadupanější než současná verze. Bude údajně obsahovat pokročilý procesor ARM Cortex-A9 a 512 MB RAM, tedy v podstatě stejnou konfiguraci jako současný iPhone 4. K dispozici by měly být dvě verze, a to současná 9,7″ a nová 7″. Menší verze by měla nabídnout kvalitnější displej s rozlišením 183 ppi. Ani tak ale nebude dosahovat kvalit Retina Display na novém .

O CDMA verzi mobilu iPhone pro amerického operátora Verizon (a také do pro China Telecom) už se mluví dlouho. Vyrábět se má začít v prosinci 2010, na trhu by mohl být už v lednu 2011. Představení možná na CES 2011?

Co si ale zaslouží možná největší pozornost je nová Apple TV. Že někde hluboko ve svých laboratořích Apple svou novou televizní kouzelnou krabičku kutí je prakticky jisté. Nová Apple TV má být údajně založena na platformě AMD Fusion a samozřejmě bude vybavena operačním systémem iOS. Výroba má začít letos v prosinci, představení je plánováno na začátkem roku příštího. Otevře se tak Apple další velký nový trh?

zdroj: DigiTimes