15
Zář

„My chceme tablet!“ skandují geekové

V posledních týdnech ovládl mediální éter namísto Mac Tabletu nový Snow Leopard a samozřejmě také revize iPodů, včetně prapodivného iPodu Touch bez kamery. Ale to už je všechno dávno za námi, a tak můžeme opět vyhlížet to, co nás přeci zajímá nejvíc… TabletMac!

Nejnovější spekulace novin Taiwan Economic News říkají, že tablet od Apple přijde na trh během února 2010 v ceně mezi 799 a 999 dolarů. Má být vybaven procesor od P.A. Semi, mít zabudovanou podporu 3G konektivity a 9,6″ displej. Plus velkou výdrž baterie.

Apple Mac Tablet

Jakkoliv jsou tyto informace spekulativní, noviny se odvolávají na několik taiwanských dodavatelů, kteří údajně vyrábějí přímo pro Apple. Dynapack má údajně dodávat až 300 000 baterií měsícně, zatímco Wintek, současný dodavatel dotykových displejů pro iPhone, dodá dotykové displeje také pro tablet.

Některé předchozí informace poukazovaly no možný launch už během října 2009. Nicméně začátek roku 2010 zní mnohem pravděpodobněji, navíc když Steve Jobs už od počátku letošního roku – vlastně od začátku své kariéry, slibuje neustále další velké nové věci. A já mu to věřím!

zdroj: macrumors