09
Úno

Macworld 2010, video pro iPad, nižší cena a iPhone 4G?

Tak pěkně popořadě! Začíná Macworld Expo 2010. San Francisko, Moscone Center, Kalifonie, Spojené státy americké. Od 9. do 13. února 2010. Problém? Apple tam nebude. Prý se mu to nevyplatí. Zato se šušká, že by dneska mohl jít ven s novou revizí Macbook Pro. Každopádně tam bude třeba iPad special event, kde se bude o podložce horlivě diskutovat. Mrkněte taky na skvělé video na ofiko stránkách Macworldu! pokračování…

MacWorld Expo 2010


Dál. iPad by mohl být naceněn ještě níž, než je současně oznámených 499 až 829 dolarů. Podle Wall Street Journalu dal Apple najevo, že je ochoten jít s cenou níž pokud by zájem o zařízení nebyl tak vysoký, jak čeká.

Macrumors.com zjistili, že Apple hledá člověka na kontrolu kvality softwaru v divizi Media Systems. Chce po něm, aby dokonale znal zachycování videa a audia, plus playback. Prý bude pracovat především na platformě iPad. Chystá snad Apple ještě nějaké překvapení? Kamera jako doplněk? Nebo další verze iPad tabletu?

Na sajtě iResQ se objevily fotky údajně 4(G). generace mobilu iPhone. Obal je o pár milimetrů rozměrnější a má na sobě nějaké blýskavé cosi, o kterém nikdo neví na co vlastně je. Ale určitě to bude cool!