05
Zář

Kupa novinek od Apple – dotykový iPod Touch, snížení ceny iPhone, nový iPod Nano

Předně, Apple zlevňuje 8GB iPhone na 399 dolarů, chce tím jasně podpořit už tak dost dobré prodeje. Zásadní novinka: iPod Touch. Jinými slovy iPhone bez telefonu. Ovládání dotykem je prostě natolik uživatelsky přítulné, že se není čemu divit. K dispozici jsou zatím dva modely – za $299 dostanete iPod Touch s 8 GB paměti, $399 vám nadělí iPod Touch s 16 GB. Nový iPod má zabudované wi-fi, takže můžete využívat i Safari a videa na YouTube, případně nakupovat na iTunes Store. iPod Touch bude v prodeji od konce tohoto měsíce.

iPod Touch

Dále Apple představil také nové přehrávače iPod Nano, které jsou vybavené 2″ displejem s ejvyšší hustotou pixelů, jaké se kdy Apple odvážil. Podle Apple vydrží nové přehrávače iPod nano přehrávat až 24 hudbu nebo pět hodin video. 4GB verzi dostanete za 149 dolarů, 8 GB verzi pak za $199.

iPod Nano

A poslední podstatná novinka dne: iTunes WiFi Store. Díky němu můžete nakupovat muziku (zatím pouze muziku) přímo z iPhone nebo iPodu a všechno co nakoupíte se automaticky sesynchronizuje s vaší převelikou iTunes knihovnou.

iTunes WiFi Store

Tak. Kupa novinek je za námi. Těším se spolu s vámi na další.

zdroj: tuaw.com