12
Led

iTablet dostane iWork s multi-touch, bude iHliník?

Nebo už je v Humpolci? Další záplava novinek o iTabletu/iSlate nebo MacTabletu je tady, hurá! Nejdřív ta úplně nejlepší a nejvtipnější. Bezelstný pohlavár Stéphane Richard z France Télécom/Orange se v rádiovém rozhovoru ohledně tabletu naprosto prokecl a de-facto jeho existenci potvrdil. Navíc dodal, že bude obsahovat kameru. pokračování…
iWork Touch

New York Times přispěly svojí troškou do mlýna a přinesly zprávičku o tom, že už několik let vyvíjí Apple speciální multi-touch verzi iWork. Pokročilá gesta mají totiž sloužit nejen ke konzumaci obsahu, ale také k jeho tvorbě! Což tedy na dotykové obrazovce není nic lehkého, ale od čeho jsou tu vědátoři z FingerWorks?!

Právě z jejich stránek aktuálně zmizel prakticky veškerý obsah. Tajnůstkářský Apple se připravuje na velkou tabletovou ofenzívu? Podle Reuters bude mít tablet hliníkový obal a výroba na plné obrázky začne už příští měsíc. Jeho uvedení na trh se pak očekává během druhého čtvrtletí 2010. Duben-květen, řekl bych, poněvadž později už by kolidoval s novým letním iPhonem.

zdroj: macrumors