01
Zář

Co dnes představí Apple?

Už zhruba za čtyři hodiny začně další media event Apple. Spekuluje se o tom, že firma představí novou pojmenovanou za cenu 99 dolarů s Netflixem. Kromě toho by se mě objevit také nový a . pokračování
iPod Nano Touch

První překvapení ale přichází už před samotnou událostí. Apple oznámil, že celou událost bude živě streamovat na webu. Abyste si ji mohli prohlédnout, budete potřebovat s nebo nějako zařízení (, iPod Touch, ).

Bloomberg informuje předem, že nová iTV nabídne službu Netflix. Jde o jednu z nejoblíbenějších filmových půjčoven ve Spojených státech. Kromě běžného posílání blu-ray nebo DVD disků poštou nabízí také online přístup k obrovské knihovně streamovaného obsahu.

Už dnes je Netflix k dispozici pro iOS zařízení skrze zdarma stažitelnou aplikaci. Kromě toho můžete Netflix obsah využívat také na konzolích PlayStation 3 nebo Xbox 360. Apple TV bude podle Bloombergu nově stát 99 dolarů. Spolu s ní se objeví také nové funkce iTunes a nový iPod Touch s displejem s vysokým rozlišením (nejspíš retina display).

iPod Nano získá dotykový displej a zcela nový tvar, který náramně připomíná náramkové hodinky. Jen bez náramku. Rozměr displeje je asi 3×3 cm. K dispozici bude v mnoha barevných provedeních.

zdroj: micgadget.com