19
Led

Apple rozesílá pozvánky, iTablet už 27. v San Francisku!

Apple už rozeslal pozvánky na speciální událost, který proběhne 27. ledna 2010 v 10:00 ráno pacifického času (tzn. 18:00 19:00 našeho času, pokud správně počítám) v San Francisku. Podle FOXNews.com, nesmějte se, se událost zaměření na tři hlavní témata: tablet, iPhone OS 4.0 a nový balík softwaru iLife 2010. Jinými slovy, všechno se to vlastně bude točit jen kolem MacTabletu. pokračování…
Apple Tablet - iSlate

Podle dalších zpráv aktuálně Apple jedná s HarperCollins a elektronických knihách pro svůj tablet. E-knihy mají nabízet různé speciální fíčury a pokročilý obsah, logicky využívající možností tabletu, tedy především internetové připojení.

Ars Technica se logicky zamýšlí nad možností toho, že iTablet bude mít OLED displej. Tato možnost nakonec vyznívá jako lichá. Jediným, kdo je schopný vyrobit OLED displeje ve větším množství je Samsung. Apple má přitom dlouhodobou smlouvu o dodávce displejů s LG. Jedinou možností je vemi drahá verze iSlate (až 2000 dolarů) v omezené výrobní edici.

Nakonec jsou tu DigiTimes, které reportují, že Apple připravuje 22″ iMac s dotykovým displejem na druhou polovinu letošního roku.

zdroj: macrumors